O nas

Poznaj naszą szkołę.

Historia
John Doe

Historia

Nasza szkoła powstała w 1998r. w Gorzowie Wlkp. Przez ostatnie 16 lat przyświeca nam jeden najważniejszy cel- nauczyć jeździć. Te motto obowiązauje nadal każdego z naszych instruktorów dlatego wciąż się rozwijamy po to, abyś nie tylko zdał egzamin, ale przede wszystkim nauczył się dobrze jeździć po drogach całej Europy.

Oferta
Oferta

Oferta

Działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców kat.B. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kursanta. Program szkolenia przygotowany jest tak, aby każdy kursant dobrze przyswoił sobie wiedzę teroetyczną, ale także rozumiał zagadnienia związane z przepisami ruchu drogowego oraz obsługą samochodu.

Informacje dodatkowe
Joshua Insanus

Informacje dodatkowe

Zajęcia teoretyczne odbywają się dwa razy w tygodniu (możliwy jest indywidualny tok nauczania). Jazdy odbywają się w dogodnych godzinach. Instruktorzy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach od 7-21. Wszelkie aktualności umieszczamy na naszym profilu na facebook. Link na dole strony lub poniżej.

Nasze osiągnięcia

Sprawdź jak nas docenili klienci i inni.

Skoro wiesz o nas wszystko

nie zwlekaj, napisz i zapisz się.

Kontakt z nami:

  • re-wa@wp.pl
  • (95) 722 47 71
  • Szkoła Kierowców RE-WA
    ul. Kosynierów Gdyńskich 8
    66-400 Gorzów Wielkopolski